O nás

Od začátku činnosti firma působila v široké oblasti úpravárenství vody pro nejrůznější průmyslové aplikace, úpravny vody pro kotelny, změkčovací stanice pro velkokapacitní kuchyně, prádelny i pro domácnosti.

1 +
Celkových projektů

KTS-AME,s.r.o. - Vodní technologie

Firma KTS s.r.o. byla založena v roce 1991. Od začátku činnosti firma působila v široké oblasti úpravárenství vody pro nejrůznější průmyslové aplikace, úpravny vody pro kotelny, změkčovací stanice pro velkokapacitní kuchyně, prádelny i pro domácnosti. Dalším velmi významnou částí naší činnosti jsou rekonstrukce a výstavba nových fontán, kašen a vodotrysků, komplexní dodávky technologií úpraven vody pro plavecké bazény a veřejná koupaliště a výstavba privátních bazénů..

Služby

Firma zajišťuje zákazníkům komplexní služby od projekce, přes dodávku, montáž, zaškolení obsluhy, zpracování provozních řádů, záruční i pozáruční servis. V roce 1994 bylo vybudováno nové sídlo společnosti v Hradci Králové. Přístavba skladů a montážních hal se uskutečnila v polovině roku 1998. Naše firma má vysoce kvalifikovaný tým pracovníků, disponuje dostatečnými skladovými a montážními prostory pro přípravu zakázek i nutným kancelářským a dalším technickým vybavením pro poskytování kompletních dodávek na klíč.

Prodej dílů

Máme vlastní maloobchodní prodejnu a působíme i jako velkoobchod specializovaných dílů a komponentů pro bazénové a fontánové technologie a dodáváme i chemii potřebnou pro provoz všech námi dodávaných zařízení. Koncem roku 2003 proběhlo sloučení firem KTS s.r.o. a AME s.r.o. (dodávky náhradních dílů pro elektroniku) v jednu firmu, KTS-AME s.r.o. A dále jsme v roce 2022 rozšířili naše portfolio o divizi Nadeta, která je výhradním výrobcem náhradních dílů pro výrobky ETA.

Firma plně zachovává všechny původní činnosti.

Divize voda – www.kts-ame.cz

Divize elektronika – www.ame.cz

Divize Nadeta – www.nadeta.cz

Kvalita a procesy

Rozšíření činnosti přineslo firmě větší stabilitu a výrazně rozšířilo okruh služeb poskytovaných našim zákazníkům. Po roční přípravě naše firma získala v roce 2007 certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. To vše nám umožňuje být spolehlivým obchodním partnerem pro tuzemské i zahraniční odběratele a dodavatele. Děkujeme Vám za Vaši návštěvu, přejeme Vám příjemný den a těšíme se na obchodní spolupráci s Vámi.