Detekční systém tonutí – AngelEye LifeGuard

KTS-AME | Veřejné bazény

Detekční systém tonutí – AngelEye LifeGuard

V roce 2013 jsme se stali partnerem AngelEye LifeGuard – detekční systém tonutí. Díky tomuto novému systému plavčíci nyní mohou sledovat všechny aktivity v bazénu a nic jim neunikne!

Rostoucí popularita koupališť, aquaparků a veřejných i soukromých bazénů přitahuje stále větší počet uživatelů.

Rozmanitost návštěvníků nutí provozovatele vytvářet stále lepší nabídky služeb při dodržování stále vyššího standardu kvality, a současně také musí věnovat zvláštní pozornost zajištění bezpečnosti.

Návštěvníci musí mít jistotu, že o jejich bezpečnost při koupání je dobře postaráno, zvláště pokud jde o největší nebezpečí: utonutí.

Pro ochranu plavců stanoví zákon dohled, s pomocí kvalifikovaného personálu. Je to obtížná činnost, protože na dno bazénu je špatně vidět – odrazy světla, vlny a koupající se plavci, ne vždy umožňují dobrý výhled na to, co se děje na dně bazénu. Rozptýlení plavčíků je také rizikový faktor.

Aby bylo zajištěno, že koupajícím je poskytována maximální úroveň bezpečnosti, jaká je možná, představujeme Vám systém AngelEye LifeGuard.

AngelEye je bezpečnostní systém, speciálně navržený tak, aby kontroloval aktivity koupajících v bazénech. Systém v reálném čase vyhodnocuje rizikové stavy a dává záchranářům okamžitě vědět, že v bazénu vznikla potenciálně nebezpečná situace.

Každý plavčík má mobilní zařízení, které umožní rychlou a efektivní reakci na hrozící nebezpečí.