Postup a realizace

Máte rádi vodu a chcete si dopřát v létě požitek z koupání pěkně v soukromí vaší zahrady? Pak nejspíše stojíte před otázkou, jak postavit bazén a ideální místo k relaxování.

Plochu pro stavbu bazénu zvolte v místě chráněném před větrem a co nejvíce vystavené slunci. Jsou-li v okolí bazénu listnaté stromy či husté keře, je třeba počítat s tím, že se do bazénu dostane spadané listí či jiné nečistoty z těchto stromů. Zároveň mohou stromy i keře stínit, což může být příjemné,  ale také nemusí. Bazén můžete umístit i za přiměřenou zástěnu v podobě zahradní zídky či ke stěně domu nebo garáže. Ty potom mohou sloužit jako opěrné zdi při stavbě zastřešení.

Okolí bazénu slouží především k relaxaci a odpočinku a proto bazén vhodně propojte se zbytkem zahrady. Dopřejte si pohodlí trávnaté plochy, kde můžete umístit lehátka či kde si mohou hrát děti.
 


Výběr typu bazénu

Rádi bychom Vás seznámili se základní nabídkou bazénů a potřebného příslušenství, aby Vám výsledný efekt - pěkný bazén s čistou vodou - přinesl radost, pohodu a oddech.Reference

Městské Lázně Hodonín realizace bazénu, whirpoolu a wellness
Městské Lázně Hodonín realizace...

Nový výstavba bazénu a wellnessu pro Městské Lázně Hodonín

Koupaliště Vrdy realizace
Koupaliště Vrdy realizace

Rekonstrukce stávajícího koupaliště, kdy jsme část bazénu přestavěli na technologickou místnost a akumulační nádrž.Kontaktní formulář

* položky označené hvězdičkou jsou povinné


Copyright © 2014, KTS-AME, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.